Rzeczoznawca Majątkowy Grzegorz Lipiec

Rzeczoznawca Majątkowy Grzegorz Lipiec jest osobą odpowiedzialną i sumienną. Przez ostatnie 14 lat z największą starannością wykonuje swoją pracę w Kancelarii Property Expert. Najpierw na stanowisku pośrednika nieruchomości oraz asystenta rzeczoznawcy majątkowego, a po uzyskaniu uprawnień na stanowisku rzeczoznawcy majątkowego.

Uprawnienia zawodowe w zakresie szacowania nieruchomości, nr 6894, nadane przez Ministra Infrastruktury i Budownictwa, otrzymał 12.12.2016 roku, a Licencję zawodową w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, nr 19858, nadaną przez Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej, uzyskał 10.05.2013 roku. Powierzone zadania i obowiązki wykonuje solidnie i rzetelnie. Posiada umiejętność pracy zarówno indywidualnej jak i zespołowej. Dodatkowo Grzegorz Lipiec jest Członkiem Zarządu Świętokrzyskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych oraz od dłuższego czasu prowadzi ich stronę internetową pod adresem www.ssrm.kielce.pl, której jest też autorem.

W czasie wolnym od pracy, pasją Grzegorza jest żeglarstwo. Od 15 lat jest instruktorem żeglarstwa. Uczy dzieci i osoby dorosłe pływać po wodach śródlądowych i morskich. Stopień kapitana jachtowego uzyskał mając zaledwie 33 lata stając się najmłodszym kapitanem w historii województwa świętokrzyskiego. Będąc rzeczoznawcą na co dzień, wciąż zaraża żeglarstwem napotkanych ludzi. Powtarza, że jego hobby to nie tylko praca zespołowa i ogromna odpowiedzialność, ale też wspaniały sposób na spędzanie czasu na wodzie, w gronie znajomych, czy rodziny.

rzeczoznawca majątkowy Grzegorz Lipiec

Powrót do >> nasz zespół <<